مرسانا پلاست
دوشنبه , جولای 22 2024
خانه / دسته‌بندی نشده / شرکت تولیدی ظروف یکبار مصرف سبز

شرکت تولیدی ظروف یکبار مصرف سبز

شرکت تولیدی ظروف یکبار مصرف سبز با توجه به شناخت بازار و همچنین نیاز مصرف کنندگان به تولید و عرضه محصولات مورد نیاز مردم اقدام نموده است.
ظروف در زندگی بشر جایگاه بسیار پرکاربرد و فراوانی داشته است به طوریکه سابقه استفاده از ظروف مختلف در زندگی به بشر اولیه نسبت داده می شود. اما امروزه تفاوت های فراوانی با زندکی بشر اولیه ایجاد شده است اگر در زمان بشر اولیه از سنگ و چوب ظروف سنگین و نامطلوبی ساخته می شد، در حال حاضر با استفاده از مواد پلاستیکی، ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و سبکی تهیه می شود که علاوه بر کارآیی آسان بسیار ارزان قیمت و از لحاظ اقتصادی به صرفه هستند.

تولید ظروف یکبار مصرف در ایران

شرکت های فراوانی در ایران وجود دارند که به تولید انواع ظروف یکبار مصرف می پردازند و همین امر دلیل استقبال فراوان مردم از خرید این محصول سبک و ارزان است. در بسیاری از جشن ها و مراسم ها برای پذیرایی از مهمانان با استفاده از ظروف یکبار مصرف، مواد غذایی و نوشیدنی های مختلف را به داخل آن گذاشته و تقدیم مهمانان می کنند.
در کنار مزایا و امتیازات فراوان ظروف یکبار مصرف یک ایراد اساسی وجود دارد و آن هم ایجاد زباله های فراوان با استفاده یکباره از این ظروف است.

ظروف یکبار مصرف سبز

زباله های پلاستیکی فراوان

زباله های فراوان ایجاد شده از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی به راحتی دفع نمی شوند و برای دفع آن نیاز به دستگاه های بازیافت فراوانی بوده و همین امر کاربرد ظروغ یکبار مصرف پلاستیکی را تحت الشعاع قرار می دهد. از این رو شرکت هایی تاسیس شده اند که به تولید ظروف سبز پرداخته تا زباله های ایجاد شده در محیط زیست قابل تجزیه در محیط باشند و آلودگی ایجاد نکنند.

منبع: بازار پلاستیک ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: زهره شعاعی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126394372
پست الکترونیکی: mersanaplast@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ظروف یکبار مصرف تک پلاستیک | نمایندگی رسمی ظروف یکبار مصرف

ظروف یکبار مصرف تک پلاستیک در نمایندگی های رسمی این شرکت با مناسب ترین قیمت …

دیدگاهتان را بنویسید

مرسانا پلاست