مرسانا پلاست
شنبه , اردیبهشت ۱۳ ۱۳۹۹
خانه / دسته‌بندی نشده / شرکت پخش ظروف یکبار مصرف ارزان ارس

شرکت پخش ظروف یکبار مصرف ارزان ارس

 

شرکت پخش ظروف یکبار مصرفظروف یکبار مصرف ارزان ارس را شرکت های پخش معتبر و تخصصی در سراسر کشور با کیفیت بالا و طرح های متنوع عرضه می کنند. به این ترتیب خریداران ریادی با آنها ارتباط داشته و سفارش خرید خود را مطرح می کنند.

ارس از تولیدی های ست که سالهای طولانی فعالیت خود  را در زمینه تولید انواع ظروف یکبار مصرف آغاز نموده و همواره در حال فعالیت و تلاش برای ارائه تولیدات جدید می باشد. این مجموعه توانسته با تنوعی بسیار گسترده، ظروفی با برترین کیفیت و کمترین تعرفه ها برای مصرف کنندگان فراهم آورند. لذا این تولیدات را بسیاری از مراکز با تنوع بالا و طرح های زیبا به بازارهای مختلف عرضه داشته و خریداران بسیاری به آنها توجه می کنند.

شرکت پخش ظروف یکبار مصرف

پخش و عرضه ظروف یکبار مصرف را شرکت های معتبر و بزرگی با ارائه محصولات متنوع و با کیفیت انجام می دهند. این شرکت ها فعالیت خود را در زمینه پخش انواع ظروف یکبار مصرف در کلیه فروشگاهها و مراکز فروش با تمرکز بیشتر برخرده فروشی آغاز نموده و توانسته در عرصه توزیع و پخش  توجه خریداران مختلف را به دست آورد. در همین راستا اغلب خریداران برای خرید به آنها مراجعه و ار آنها راهنمایی می خواهند.

شرکت پخش ظروف یکبار مصرف

ظروف یکبار مصرف ارزان ارس

این تولید با ارائه ظروف یکبار مصرف ارزان در بازار های مختلف توجه مصرف کنندگان بسیاری را به خود جلب نموده است. با توجه به اینکه که محصولات ارزان قیمت بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد، این مجموعه تولیداتی با تعرفه های کم در اختیار خریداران قرار می دهد. هر  چند این ظروف دارای قیمت ارزانی ست، ولی از کیفیت بالا و استحکام بسیاری برخوردار می باشد. هدف از ارائه محصولات با قیمت کم برآورده ساختن نیاز مصرف کننده های و فروش بیشتر و سود دهی بالا می باشد.

شرکت پخش ظروف یکبار مصرف

ظروف یکبار مصرف ارس

ظروف یکبار مصرف ارس دارای طرح ها و نمونه های مختلف و جذابی ست که مورد توجه مصرف کنندگان بسیاری قرار گرفته است. ظروف ارس از کیفیت و مقاومت بسیاری بهره گرفته و به دلیل داشتن طرح های شیک و لوکس بسیاری از مراکز همچون: رستوران ها، هتل ها، سلف سرویس ها و….. آنها مورد استفاده قرار می دهند.

به برخی از نمونه های ظروف یکبار مصرف ارس در ذیل اشاره می شود:

  • بشقاب طرح دار شفاف
  • لیوان پایه دار
  • دیس بزرگ
  • کاسه
  • جام و مینی جام
  • لیوان در طرح های متنوع
  • پیس دستی
  • پیاله  خورشتی

شرکت پخش ظروف یکبار مصرف

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: زهره شعاعی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126394372
پست الکترونیکی: mersanaplast@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ظروف یکبار مصرف تک پلاستیک | نمایندگی رسمی ظروف یکبار مصرف

ظروف یکبار مصرف تک پلاستیک در نمایندگی های رسمی این شرکت با مناسب ترین قیمت …

دیدگاهتان را بنویسید

مرسانا پلاست