مرسانا پلاست
شنبه , آذر ۴ ۱۴۰۲
خانه / ظروف یکبار مصرف صادراتی / فروشنده ظروف یکبار مصرف صادراتی

فروشنده ظروف یکبار مصرف صادراتی

ظروف یکبارمصرف از جمله ظروفی هستند که در دهه اخیر کاربرد بسیار زیادی در انواع مختلف نهادها داشته اند. به عبارتی این ظروف به منظور سرور و حمل غذا در مناسبت‌های مختلف، مکان های گوناگون و همچنین مراسم های متنوع مورد استفاده قرار گرفته اند. به همین جهت نیز فروش آن ها رونق بسیار زیادی پیدا کرده است و بازار آن ها بسیار پررونق شده است. ما نیز به عنوان یکی از واحدهای فروش برتر به عنوان یک فروشنده ظروف یکبار مصرف صادراتی اقدام به توزیع این محصول به صورت غیرحضوری نموده ایم.

فروشنده ظروف یکبار مصرف صادراتی

کیفیت انواع ظروف یکبار مصرف

کیفیت انواع ظروف یکبار مصرف انواع ظروف یکبار مصرف کیترینگ به عنوان ظروف بسیار پرکاربرد در رستورانهای سلف سرویس و انواع مختلف مکان ها همچون قطار و بیمارستان‌ها کاربرد های بسیار گسترده ای دارند. این ظروف باید از خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی برخوردار باشند تا سلامت افراد و همچنین محیط زیست را به خطر نیندازند.

در واقع غذا در این موضوع را به صورت کاملاً داغ صرف می شود. وقتی که غذای داغ داخل ظروف پلاستیکی ریخته می شود موجب آزادسازی انواع مختلف مواد بیماری‌زا و سرطان‌زا به داخل غذا می شود. بنابراین در فرآیند تولید و مواد به کار رفته برای تولید ظرف یکبار مصرف باید نهایت دقت به عمل آید انتهای سرو غذای گرمی چگونه مواد سرطان زا به داخل غذا آزاد نشود.

این ظروف غالباً از نوع چند تکه و یا چند قسمتی نیز تولید می شوند. قسمت سرو سالاد، قسمت خورشت و همچنین قسمت سرو برنج در این ظروف به صورت مجزا و به هم چسبیده وجود دارد. رنگ بندی این ظروف نیز بسیار متنوع بوده و غالباً با رنگ سفید و یا مشکی تولید می شود اما رنگ های دیگر نیز تولید این محصول به چشم می‌خورند.

عوامل موثر بر کیفیت ظرف های یکبار مصرف:

  • مقاومت بالا در برابر تاشدگی و شکستگی
  • مقاومت بالا در برابر شل شدن هنگام سرو غذای گرم
  • عدم بیماری زایی ظروف
  • استفاده از درجه یک ترین مواد اولیه در تولید آن
  • عدم استفاده از مواد رنگی مضر در تولید ظرف

صادرات ظروف یکبار مصرف صادراتی

صادرات ظروف یکبار مصرف صادراتی نرخ ظروف یکبار مصرف بستگی به تمام عواملی دارد که در فوق ذکر کرده ایم و در واقع هر چقدر که کیفیت ظروف بیشتر باشد و جنس مواد اولیه به کار رفته در آن از نوع درجه یک طرف عالی تر باشد قطعاً قیمت و نرخ ظرف نیز بیشتر خواهد شد.

ضخامت ظرف نیز تاثیر بسزایی در مقاومت آن دارد. بنابراین هر چقدر که ظرف ضخیم‌تر باشد غالباً قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد. در کشور ما انواع مختلف ظرف های یکبار مصرف با برندهای گوناگون تولید می‌شوند که جزو ظرف های صادراتی نیز به شمار می‌آیند و صادرات آن ها بسیار پر رونق است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: زهره شعاعی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126394372
پست الکترونیکی: mersanaplast@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

مرسانا پلاست